Ev ve çamaşır temizliği ürünlerinin hem cildimize temasından kaynaklanabilecek etkilerin hem de solduğumuzda sağlığımızda sebep olabileceği zararların önüne geçmek amacıyla; Siveno, cilt florasıyla tamamen uyumlu, bitkisel içerikli, doğal temizlik ürünlerini geliştirdi.

 Doğal yaşam felsefesinin sürdürülebilirliğine hizmet etme amacıyla yola çıkan, doğal ve bitkisel ürünler geliştiren Siveno, ev ve çamaşır temizliğinde de tüketicileriyle buluşuyor ve birbirinden değerli ürünlerle raflardaki yerini alıyor.

 Tamamen bitkisel içeriklerle geliştirilen Siveno sentetik içeriklerin sebep olduğu zararı ve yıpranmayı sıfıra indiriyor. Kimyasal içermediği halde güçlü bir temizlik sunuyor.

 Doğal olmayan ürünlerin cildimizle temasından kaçınmalıyız

 Sentetik koku, petrokimyasal, paraben, SLS ve sentetik köpürtücüler kullanmadan ürünlerini geliştiren ve geri dönüşümü destekleyen ambalajlarda muhafaza edilen Siveno ürünleri arasında Doğal Çamaşır Sabunu, Doğal Çamaşır Suyu da yer alıyor.

 Hindistan cevizi, lavanta, karbonat, limon tuzu, gliserin gibi doğal içeriklerle geliştirilen Siveno Doğal Çamaşır Sabunu yumuşatıcı kullanımına gerek olmadan, bebek ve yetişkin dahil olmak üzere renkli, beyaz ve hassas tüm çamaşırlarda güvenle tercih edilebiliyor.

 Hipoklorit ve amonyak gibi tahriş edici sentetik kimyasallar içermeyen Siveno Doğal Çamaşır Suyu, formülasyonundaki hindistan cevizi yağı, lavanta yağı, çay ağacı yağı, karbonat ve gliserin sayesinde tüm yüzeylerde ve kumaş tiplerinde renk değişimine neden olmadan derinlemesine temizlik sağlıyor.

E-Haber Ajansı (E-HA)