Her fırsatta vatandaşların ve esnafın derdini dinleyen Milletvekili İsmail  Kaya , şikayetlerinin çözüme kavuşması için gerekli yerlere talimat verdiğini söyledi.

Milletvekili Kaya,  Korona virüs salgınıyla mücadele sürecinde sabır ve özveri gösteren Osmaniye esnafına teşekkür ettiler.

Esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar dileyen Kaya, alışveriş yapan vatandaşlarla da ayaküstü sohbet yapmayı ihmal etmediler.

Esnaf ziyaretlerini önemsediklerinin altını çizen AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail  Kaya , "Esnafımızı ziyarete aralıksız devam ediyoruz. Esnafımızla işleri hakkında konuşuyor, onların bizlerden beklentilerini dinliyoruz. Ziyaretlerimiz çok olumlu geçiyor. Biz de kendimizi anlatma fırsatı buluyoruz.” dedi.

Esnaf ve vatandaşlarımızın görüş ve önerilerinin kendileri için önem arz ettiğini belirten Milletvekili Kaya  esnaflarımızla sık sık bir araya geldiklerini hatırlattı.

Her yapılan hizmetin vatandaşın yaşamını kolaylaştırmak için olduğunu belirten Kaya, vatandaşların yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe kendilerinin de mutlu olduklarını ifade etti.

Esnaf ziyaretleri sırasında sosyal mesafe kurallarını hatırlatmayı da ihmal etmeyen AK Parti Osmaniye Milletvekili İsmail  Kaya  maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen konusunda dikkatli davranılması gerektiğini de dile getirdiler.

E-Haber Ajansı (E-HA) - Resul Özdil