Mücevherin öncü markası Ariş Pırlanta, Ocak ayı boyunca alışverişlerde %20 indirim fırsatı sunuyor.
Ariş Pırlanta’nın Ocak ayı boyunca devam edecek fırsat günleri ile istediğiniz mücevhere kavuşacaksınız. Ocak sonuna kadar sürecek olan fırsat günleri kapsamında alışverişlerde %20 indirim ile göz alıcı ve birbirinden şık tasarımlara sahip olabileceksiniz.
Hayallerdeki ışıltı sizleri bekliyor
Ariş Pırlanta’nın zarif olduğu kadar şık modellerden oluşan altın ve pırlanta koleksiyonu Ocak ayı boyunca özel indirimi ile pırlanta severlere sunulacak. Kolye, küpe, alyans, bileklik gibi birçok tasarımın yer aldığı koleksiyonlar göz kamaştırıyor. Ariş’in zengin mücevher seçenekleri unutulmaz anıların zarif eşlikçisi olarak en çok tercih edilenler arasında olmaya da aday.
Ariş Pırlanta’nın “Gerçek kalite doğru fiyat” anlayışıyla, onlarca şık tasarımdan oluşan tüm koleksiyon ve ürünleri Ariş mağazalarında da sizleri bekliyor. Ariş’in tüm koleksiyonlarını ve sürprizlerini facebook (Ariş Pırlanta Sanatı) ve twitter (ArisPirlanta) sayfalarından da takip edebilirsiniz.
Ariş Pırlanta hakkında
Aşkla, sanatla, ustalıkla…
117 yıllık geçmişiyle mücevher sektörünün köklü ve öncü markası Ariş ustalığı, tasarım gücü ve kalitesi ile fark yaratıyor. Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, en kaliteli mücevheri, en doğru fiyatla sunan Ariş, özel günlere, mutlu anlara pırlanta ışıltısı ile eşlik ediyor.
Dört nesildir pırlantanın sonsuz ışığından aldığı ilhamı aşkla, sanatla, ustalıkla birleştirerek her birinde farklı bir hikaye saklı tasarımlar üreten Ariş, altın; pırlantalı, elmaslı, incili ve renkli taşlı; yüzükler, kolyeler, küpeler, bileklikler ve aksesuarlardan oluşan çok geniş bir ürün yelpazesine sahip. Yaratıcı ve yenilikçi özelliklere sahip, aynı zamanda kişiye özel üretimi de yapılabilen 16 tane özel tasarım koleksiyonu bulunmaktadır. Temaları ve hikayeleri olan bu koleksiyonların önemli bir kısmı patentli olup dünyada da bir ilk.
Ariş Pırlanta, bir çok ilke imza atarak sektöre yön vermiştir. Bu ilklerden bazıları:
İlk fiyat deklarasyonlu katalog ve basılı tanıtım materyalleri oluşturan marka
Yurtdışındaki mücevher fuarında montür konusunda Türkiye’yi temsil eden ilk firma
İlk e-ticaret sitesi (www.e-aris.com) açan marka
İlk mücevher defilesi (Sabancı Atlı Köşk) düzenleyen marka
İlk kişiye özel ve inovatif koleksiyonlar (Parmak İzi, Yaprak Koleksiyonları, Saç telinin ve dişin kullanıldığı Sachi ve Dishi koleksiyonları) sunan mücevher markası
EHA