Sadece Organik mottosu ve geniş ürün gamı ile tüketicilerin en sevdiği organik markası Orvital, ‘Organikevde’ mobil aplikasyonunu hayata geçirdi. Organikevde; Tavuktan yumurtaya, bakliyat ürünlerinden kırmızı ete kadar çok geniş bir ürün gamını çok daha kolay ulaşılır hale getiriyor.

Sadece Organik mottosuyla faaliyet gösteren, Türkiye’nin ilk ve en büyük organik markası Orvital, geniş ürün gamını daha kolay ulaşılabilir hale getirmek için ‘Organikevde’ mobil aplikasyonunu hayata geçirdi. Organikevde aplikasyonunda Orvital markalı tavuk ve yumurta ürünleri, makarna ve bakliyat çeşitleri, kırmızı et ve şarküteri çeşitlerinin yanı sıra ilikli kemik suyundan organik yulaf ezmesine kadar onlarca çeşit ürün tüketicilerle buluşuyor.

Uygulamanın hayata geçirilmesi ile birlikte istenen tüm Orvital Organik ürünleri maksimum 24 saatlik teslim süresi ile soğuk zincir araçları ile güvenle tüketicilere ulaştırılıyor. Şimdilik İstanbul sınırlarında teslimat seçeneği sunulurken, ilerleyen dönemlerde farklı şehirlerdeki tüketicilerin de Orvital ürünleriyle buluşturulması hedefleniyor. Organikevde uygulaması İOS ve Android uygulamaları üzerinden kolayca indirilebiliyor. 

E Haber Ajansı (EHA)