Olay, saat 13.30 sıralarında Cemal Paşa Mahallesi'nde meydana geldi. Küçük Sanayi Sitesi'ndeki bir lokantada paket servis görevlisi olarak çalışan Murat Deniz, 80 LN 448 plakalı motosiklet ile müşteriye yemek götürdü.

Yemeği teslim edip, iş yerine dönmek üzere tekrar motosikletine binen Deniz, yanına yaklaşan A.C.E. tarafından tabancayla başından vuruldu. Saldırgan kaçarken, çağırılan ambulansla özel hastaneye kaldırılan Deniz'in duran kalbi yeniden çalıştırıldı. Tedaviye alınan Murat Deniz, doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı.

Saldırgan A.C.E.'nin Murat Deniz'i vurmadan önce ağabeyi Ali E.'yi de Şehit Orhan Gök Mahallesi Murtlutepe Caddesi'nde evinin önünde boğazından tabancayla vurarak ağır yaraladığı ortaya çıktı. Hastaneye kaldırılan ağabeyin hayati tehlikesi sürerken, polis ekiplerine bir ihbar da Halitağalar köyünden geldi.
Halitağalar köyünde araç içerisinde hareketsiz duran Tamer Koşkoş'u gören vatandaşlar, jandarmaya haber verdi. Bölgeye çok sayıda ekip sevk edildi. Ekipler, Koşkoş'un vücudunun çeşitli yerlerinden tabancayla vurularak öldürüldüğünü belirledi. Soruşturmayı genişleten ekipler, saldırganın ağabeyi Ali E. ile Murat Deniz'i vuran A.C.E. olduğunu saptadı.
A.C.E. polis merkezine giderek teslim oldu. Suçunu itiraf eden şüpheli gözaltına alındı.
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 E-Haber Ajansı (E-HA)